Search
TOP
3. KOD Ödülleri Finalistleri Demoday’de Jüri Üyeleri ve Öğrencilerle Buluştu – Kod Ödülleri Eğitim Oyunu Geliştirme Yarışması
14612
post-template-default,single,single-post,postid-14612,single-format-standard,eltd-core-1.2.1,awake-ver-1.4.1,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-simple,eltd-fixed-on-scroll,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-left,eltd-light-header,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,elementor-default,elementor-page elementor-page-14612

3. KOD Ödülleri Finalistleri Demoday’de Jüri Üyeleri ve Öğrencilerle Buluştu

Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından düzenlenen KOD Ödülleri, ilkokul, ortaokul ve lise eğitim düzeylerine yönelik, Matematik ve Fen Bilimleri alanlarında öğrenmeye katkı sağlayacak dijital oyun ya da dijital oyun fikri üreten katılımcılar arasından finalistlerini seçti. Finalistler 7 Mart’ta jüri karşısına çıktı.

Türkiye Bilişim Vakfı (TBV), matematik ve fen bilimleri alanlarındaki eğitim oyunlarının ödüllendirildiği ve üçüncüsünün bu yıl düzenlediği KOD Ödülleri Eğitim Oyunu Yarışması’nda Demoday’e katılma hakkı kazanan finalistler belirlendi. 7 Mart 2020 tarihinde Workinton Levent’te jüri karşısına çıkan 30 proje, öğrenci ve öğretmenlerin de deneyimine sunuldu.

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve TBV Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Netmarble EMEA Yönetim Kurulu Başkanı Barış Özistek, Purple Pan Creative Agency Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ozan Aydemir, Bahçeşehir Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı Bölüm Başkanı / BAU Game Lab Kurucu ve Direktörü Güven Çatak, İstanbul Enka Okulları Müdürü Dr. Özlem Mecit, ODTÜ Görsel-İşitsel Sistemler Araştırma ve Uygulama Merkezi Direktörü Kürşat Çağıltay, İş Bankası  Yetenek Yönetimi Bölümü Müdür Yardımcısı Niyazi Arda Aygül ve Code.org Türkiye Temsilcisi / Robincode Kurucusu Gözde Erbaz’ın jüri olarak yer aldığı, Eczacıbaşı Holding, Türkiye İş Bankası, Netmarble EMEA ve Workinton sponsorluğunda ve Robincode desteğiyle gerçekleştirilen KOD Ödülleri’nde kazananları sürpriz ödüller bekliyor.

No Comments

Leave a Reply